Nacházíte se : Úvod » Lyžování v Rakousku » Lyžování pro pokročilé

FOTO
Relaxační zona v RakouskuTermální koupáníWellnessVečerní pohled na městečkoSjezdovka v RakouskuPohled z lanovkyLanovka v RakouskuWellness centrumSjezdovky Bad KleinkirchheimLanovka Bad KleinkirchheimWellness bazénSjezdovka v RakouskuPohled na sjezdovkuZima 2013/2014Lyžování v Alpách
 

Lyžování v Alpách - pokročilí

Přidat na facebook  

Nabídka lyžování pro pokročilé

Tak jako si začátečníci vybírají lyžařská střediska dle počtu modrých sjezdovek či přítomnosti lyžařských škol, pak pokročilí naopak vyhledávají sjezdovky prudší, tedy červené, případně i černé v co nejhojnějším zastoupení ve vybraných střediscích. Zajímavá může být také přítomnost snowparku či měřené sjezdové úseky. Středisek, jež nabízejí červené a černé sjezdovky je mnoho a dá se říct, že jsou v menším či větším množství zastoupeny v každém námi nabízeném středisku.

Jedinečným střediskem s velkým množstvím červených sjezdovek je velmi oblíbený Bad Kleinkirchheim, který mimo skvěle upravených sjezdových tratí nabízí také termální lázně, jež se nacházejí přímo u sjezdovek. V termálech můžete po náročném lyžařském dni výborně zrelaxovat a načerpat tak energii na další lyžařský den.

Zdatnější lyžaři tak mohou vyrazit takřka kamkoliv, jelikož nabídka lyžování pro pokročilé je v rakouských Alpách opravdu velmi bohatá.

Doporučit Vám můžeme následující ubytovací kapacity:

  • Bad Kleinkirchheim - Apartmány Römerhof - v centru Bad Kleinkircheim. Nachází se přímo vedle Therme Römerbad a lanovky Kaiserburgbahn. Ubytování v typicky alpském stylu. V apartmánech je k dispozici SAT TV, kabel TV, lednička s malou mrazící přihrádkou, telefon, kávovar, rádio, mikrovlná trouba, ubrusy, utěrky, ložní prádlo, myčka na nádobí.
  • Bad Kleinkirchheim - Apartmány Bel Monte - apartmánový komplex se nachází v těsné blízkosti Therme Römerbad a lanovky Kaiserburgbahn. Apartmány jsou vytaveny na jižním svahu a poskytují velmi útulné a pohodlné ubytování.
  • Bad Kleinkirchheim - Pension Ani*** - nachází se přímo v centru oblíbeného lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim, pouhých 250 metrů od Therme Römerbad, 100 m od tenisové haly a 450 m od lanovky Kaiserburgbahn. Leží tedy v místě, které zaručuje dostatek možností a to jak pro lyžování, tak večerní zábavu.
  • Dachstein West - Gasthof Bergfried*** - nachází se blízko centra městečka Hallstatt. V objektu je nově zrekonstruovaný wellness. Zastávka skibusu je kousek od domu (cca 50 metrů). Skiareál Dachstein West je vzdálen pouhých 14 km.
  • Dachstein West - Chalety Alpendorf**** - přímo uprostřed lyžařského areálu Dachstein West v prázdninové vesničce Alpendorf.
  • Raurisertal - Appartementanlage Schönblick - leží 300 m od Skiareálu Rauriser Hochalm. 25 km od Zell am See a 33 km od lázní Bad Hofgastein. Prostorné a nadstandartně vybavené apartmány s relaxačním zařízením v ceně.
Adria Sun na facebooku     Email: adriasun@adriasun.cz     Tel: +420 777 224 446

Lyžování pro rodiny s dětmiLyžování pro začátečníkyLyžování pro pokročiléRakouské Alpy Autobusem