Nacházíte se : Úvod » Lyžování v Rakousku » Lyžování pro začátečníky

FOTO
Lyžování v Rakousku-Saalbach - HinterglemmLyžování v Rakousku-Saalbach - HinterglemmLyžování v Rakousku-Saalbach - HinterglemmLyžování v Rakousku-Saalbach - HinterglemmLyžování v Rakousku-Saalbach - HinterglemmLyžování v Rakousku-Saalbach - HinterglemmLyžování v Rakousku-Saalbach - HinterglemmLyžování v Rakousku-Saalbach - HinterglemmLyžování v Rakousku-Saalbach - HinterglemmLyžování v Rakousku-Saalbach - HinterglemmLyžování v Rakousku-Saalbach - HinterglemmLyžování v Rakousku-Saalbach - HinterglemmLyžování v Rakousku-Saalbach - HinterglemmLyžování v Rakousku-Saalbach - HinterglemmLyžování v Rakousku-Saalbach - HinterglemmLyžování v Rakousku-Saalbach - HinterglemmLyžování v Rakousku-Saalbach - HinterglemmLyžování v Rakousku-Saalbach - HinterglemmLyžování v Rakousku-Saalbach - HinterglemmLyžování v Rakousku-Saalbach - HinterglemmLyžování v Rakousku-Saalbach - HinterglemmLyžování v Rakousku-Saalbach - HinterglemmLyžování v Rakousku-Saalbach - Hinterglemm
 

Začátečníci - lyžování v Rakousku

Přidat na facebook  

Lyžování v Rakousku - pro začátečníky

 

Již dlouho se odhodláváte začít s lyžováním? Tak proč rovnou nevyrazit do Alp a užít si báječnou lyžovačku na kvalitním sněhu a to hned u našich západních sousedů v Rakousku. Rakouské Alpy lákají každoročně tisíce lyžařů a velkým lákadlem je zdejší pohoří i v letních měsících. Lyžařská střediska v Rakousku disponují vždy i nemalým počtem modrých sjezdovek, jež jsou pro začínající lyžaře nejideálnější. Ve většině z nich je navíc k dispozici také lyžařská škola s kvalifikovanými instruktory, kteří Vám v začátcích hodně pomohou.

Jedním ze středisek, které je naprosto ideální volbou pro začínající lyžaře, je např. Semmering, Seefeld, ve kterých jednoznačně převládají modré tratě. Množství modrých tratí je také v lyžařském středisku Kitzbühel, Saalbach-Hinterglemm a Kaprun.

Doporučit Vám můžeme především následující ubytovací kapacity:

  • Hotel The Alpine Palace***** - přímo u sjezdovky v centru Hinterglemm, jedné z částí střediska Saalbach-Hinterglemm
  • Hotel Gamshag*** - vynikající poloha přímo v centru střediska Hinterglemm, skiareál je vzdálen pouhých 100 metrů
  • ...

 

Neváhejte nás kontaktovat a my Vám sestavíme nabídku lyžování v Alpách pro začátečníky přímo na míru dle Vašich požadavků!

Adria Sun na facebooku     Email: adriasun@adriasun.cz     Tel: +420 777 224 446

Lyžování pro rodiny s dětmiLyžování pro začátečníkyLyžování pro pokročiléRakouské Alpy Autobusem