Nacházíte se : Úvod » Lyžování v Rakousku » Saalbach-Hinterglemm a Kaprun

Saalbach, Hinterglemm, Leogang a Kaprun

Přidat na facebook  

lyžování - Saalbach Hinterglemm Leogang a kaprun


nejznámnější Rakouská lyžařská střediska

Celá oblast je jedna z největších a nejmodernějších lyžařských regionů v Rakousku. Pro lyžaře je zde celkem 200 km upravených sjezdových tratí všech obtížností a 55 moderních lanovek a vleků.

V celé oblasti Saalbach Hinteglamm platí jeden skipas na lyžování v Rakousku. Sjezdovky jsou vzájemně propojeny. Lyžaři mohou objet celé údolí Ski Cirkus.
Jsou zde mírnější svahy pro děti a začátečníky, obtížnější tratě pro zdatné lyžaře, nebo tratě se skokánky a překážkami.
Saalbach Hinteglamm disponuje více než 500 zasněžovacích zařízeních, můžete tedy lyžovat v Rakousku i na jaře.

SAALBACH HINTERGLEMM KAPRUN LEOGANG - je zde i pestrá nabídka mimolyžařských aktivit - sáňkařské dráhy i noční sáňkování na osvětlené trase, typické horské chaty, noční putování s pochodněmi, túra na sněžnicích).
>>Interaktivní mapa<<

Lyžování v Rakousku - Kaprun

Jedná se o oblast v Rakousku v okrese Zell am See. SAALBACH HINTERGLEMM KAPRUN LEOGANG - známé středisko zimních sportů a turistiky.

Kaprun - Zell am See:

Vzdálenost z Prahy 460 km, vzdálenost z Brna 520 km.
Doporučená trasa: Brno, Mikulov, Wien, Linz, Salzburg, sjezd z dálnice Bad Reichenhall, Lofer, Saalfelden, Maishofen, Zell am Ses, Kaprun.

Místní vzdálenosti:
Zell am See
Maishofen: 4 km
Kaprun: 7 km
Kitzsteinhorn Gletscher (ledovec): 12 km
dálnice: 65 km
Schüttdorf: 2 km
Saalbach: 14 km

Kaprun je jedna z nejoblíbenějších lyžařských oblastí v Rakousku, ležící v krásné přírodě mezi jezerem na úpatí hory Schmittenhöhe a městečkem Kaprun pod ledovcem Kitzsteinhorn.
Různorodá nabídka celkově 135 km sjezdových tratí ve třech vzájemně se doplňujících střediscích Kitzsteinhorn, Maiskogel a Schmittenhöhe nad centry Kaprun a Zell am See.

Před několika lety postavená moderní lanovka Gletscherjet I a II, které zajišťují rychlou a pohodlnou dopravu k ledovci do Alpine Centra. Nadmořská výška vrchní stanice lanovky je 3,029 m n.m.

Přímo nad Zell am See se rozprostírá lyžařský areál na hoře Schmittenhöhe, který nabízí 77 km dobře upravovaných sjezdovek.

Pro freeridery možnost lyžování ve volném terénu v oblasti Langwied.

Veliká nabídka zábavy a relaxace po lyžování, v novém wellness centru Tauern Spa v Kaprunu a Freizeitzentrem v Zell am See:
bazény, sauny, parní lázně, masáže, bruslení, lední hokej, curling, bruslení na jezeře, tenis, Squash, jízdárny, kuželky, vyhlídkové lety, tandemové paraglidi, snowrafting, snowtubing, noční sáňkování, přenocování v iglů.


Adria Sun na facebooku     Email: adriasun@adriasun.cz     Tel: +420 777 224 446

Lyžování pro rodiny s dětmiLyžování pro začátečníkyLyžování pro pokročiléRakouské Alpy Autobusem