Nacházíte se : Úvod » Ubytování v Rakousku

Ubytování v Rakousku

Přidat na facebook  

Na této stránce Vám přinášíme přehled ubytování v nejznámnějších turistických střediscích Rakouska. Nabídku každým rokem postupně rozšiřujeme o další střediska, které si získaly oblibu u našich klientů.
Pokud se nebudete moci rozhodnout, které středisko je pro Vás nejvhodnější, kontaktujete nás a rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Ubytování v Rakousku - dostupné všem

Lyžování v Rakousku

 

 

 

 

 

Vítejte na našich stránkách, které jsou zaměřeny na výběr oblíbeného lyžování v Rakousku s nabídkou těch nejlepších ubytovacích kapacit Rakouských Alp, to vše za více než přijatelné ceny.

lyžování v RakouskuNaše nabídka ubytování v Rakousku je sestavena tak, aby uspokojila co nejširší klientelu, tedy i náročné hosty. Lyžařská střediska v Rakousku mají svoji dlouhou historickou tradici jsou kvalitativně na velmi vysoké úrovni. Najdete zde dlouhé a široké sjezdovky kde je kladem veliký důraz nabezpečnost lyžařů. Každá sjezdovka je označena dle náročnosti, vybrat si tak může začátečník i profesionál.

Ve všech rakouských lyžařských střediscích jsou k dispozici všechny typy lanovek a vleků, tedy kabinkové či sedačkové lanovky a různé typy vleků. V žádném lyžařské středisku nezapomínají na děti které se mohou učit lyžovat na dětských mini sjezdovkách a poprvé vyzkoušet se vyvézt na dětském vleku.
Dětské školy lyžování se staly standardní součástí každého lyžařského střediska.

Na našich stránkách si určitě vyberete ze široké nabídky ubytování v Rakousku v některém ze světoznámých středisek:

Oblíbené ubytování Bad Kleinkirchheim

ubytování Bad KleinkirchheimJedno z nejoblíbenějších lyžařských středisek Rakouska. Ubytování v Bad Kleinkirchheim je převážně v těsné blízkosti sjezdovek střední obtížnosti, záruka sněhu téměř stoprocentní. Ubytování i lyžování v Bad Kleinkircheim Vás určitě nezklame.

Ubytování Saalbach-Hinterglemm a Kaprun - 200 km sjezdovek

Jeden z největších a nejmodernějších lyžařských regionů v Rakousku. Ubytování v Saalbach-Hinterglemm a Kaprun uspokojí i náročnější klientelu. Ubytování i lyžování v Saalbach-Hinterglemm a Kaprun jistě naplní Vaše očekávání.

Ubytování v Horním Rakousku

V oblasti Horního Rakouska se nachází oblíbené lyžařské středisko Dachstein West. Ubytování v Horním Rakousku - Dachstein West je hotelového i apartmánového typu s dobrou dostupností sjezdovek, příp. skibusů. Ubytování i lyžování v Horním Rakousku je vhodné pro náročné lyžaře i začátečníky.

Ubytování Thomatal (Salzburg)

Thomatal je malebná obec v nejjižnější časti regionu Salzburg. Ubytování Thomatal je ideálním východzím bodem pro mnohé výlety a exkurze. Ubytování i lyžování v Thomatal, to je ta pravá relaxace v rakouských Alpách.

Ubytování v Korutanech

Spolková země Rakouska sousedící s Itálií a Slovinskem, ve které se nachází oblíbený skiareál Gerlitzen. Ubytování v Korutanech - skiareál Gerlitzen nabízí perfektně upravené a stále udržované svahy s dostatkem sněhu. Ubytování i lyžování v Korutanech je to pravé pro Vaši zimní dovolenou v Rakousku.

Naše novinky - ubytování Fieberbrunn

Nachází se v srdci Kitzbühelských Alp a lanovky jsou v provozu až do dubna. Při nepřízni počasí se sjezdovky uměle zasněžují.

Naše novinka - ubytování Katschberg

Ideální volba pro rodiny s dětmi, díky postavičce Katschi, která děti provází na sjezdovkách. Sjezdovky jsou všech druhů náročností.

Pokud už v předstihu přemýšlíte o kvalitní a levné dovolené, pak neváhejte a shlédněte novou nabídku ubytování v Černé Hoře. Pokud Vás tato nabídka neoslovila, pak máme připravenou širokou nabídku ubytování v Řecku nebo ubytování v Itálii. Neotálejte dlouho s výběrem, kvalitní a oblíbené destinace bývají vyprodány jako první.

Nejoblíbenější
Chalety (Chaty) Alpendorf**** již od: 3.720,-Kč
Gasthof (Hostinec) Bergfried*** již od: 1.320,-Kč
Ap. Mariandl již od: 7.400,-Kč
Sporthotel Fontana**** již od: 10.300,-Kč
Funimation Katschberg**** již od: 16.600,-Kč
Adria Sun na facebooku     Email: adriasun@adriasun.cz     Tel: +420 777 224 446

Lyžování pro rodiny s dětmiLyžování pro začátečníkyLyžování pro pokročiléRakouské Alpy Autobusem